Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dalsze z niej korzystanie oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. W przypadku braku zgody niestety nie jesteśmy w stanie zagwarantować, że wszystkie funkcjonalności strony będą działać poprawnie. Ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w każdej chwili w opcjach swojej przeglądarki internetowej.

Strona główna Facebook  Twitter  Google+


1. Użyte w niniejszym regulaminie pojęcia oznaczają:
a) Organizator – Kalata Media Sp. z o.o.
b) Zamawiający - Uczestnik chcący wziąć udział w szkoleniu wysyłający formularz zgłoszeniowy.

Warunki uczestnictwa
2. Warunkami uczestnictwa w szkoleniu są:
a) zapoznanie się z niniejszym regulaminem;
b) wypełnienie i przesłanie drogą elektroniczna formularza zgłoszeniowego umieszczonego w zakładce Zapisy na stronie internetowej www.akademiaannakalata.pl lub wydrukowanie, wypełnienie, podpisanie, zeskanowanie i przesłanie niniejszego formularza e-mailem na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
c) uiszczenie opłaty za uczestnictwo wg ustalonych z Organizatorem terminów.

3. Formularz zgłoszeniowy powinien być przesłany najpóźniej na 14 dni przed planowanym terminem szkolenia. Wysłanie zgłoszenia w terminie krótszym niż 14 dni wymaga wcześniejszego kontaktu telefonicznego, w celu sprawdzenia ilości wolnych miejsc.

4. Wysłanie formularza zgłoszeniowego jest równoznaczne ze złożeniem oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego.

5. Fakt otrzymania formularza zgłoszeniowego Organizator potwierdzi Zamawiającemu drogą elektroniczną. Potwierdzenie to będzie równoznaczne z zawarciem umowy zgodnie z art. 70 ust. 1 Kodeksu cywilnego.

6. Opłata za uczestnictwo w szkoleniu powinna być przelana po otrzymaniu od organizatora potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia, na wskazany rachunek bankowy. Termin płatności - najpóźniej na 14 dni przed planowanym terminem szkolenia lub w innym, ustalonym z Organizatorem.

7. Organizator przewiduje następujące formy rabatów:
a) rabat podstawowy uzależniony od liczby uczestników. Z rabatu może skorzystać Zamawiający, który zarejestrował na szkolenie więcej niż 1 osobę. Rabat przysługuje od drugiej zarejestrowanej osoby, kwota rabatu to 100 PLN.
b) rabat dodatkowy uzależniony od zarejestrowania na więcej niż jeden moduł szkoleniowy KalataWAY. Zamawiający otrzymuje 10% zniżki za zgłoszenie na 2 moduły KalataWAY, 15% zniżki za zgłoszenie na 3 moduły KalataWAY,  20% zniżki za zgłoszenie na 4 moduły KalataWAY.

Rezygnacja z uczestnictwa
8. Rezygnacja z uczestnictwa w szkoleniu wymaga formy pisemnej (fax, e-mail, poczta) pod rygorem nieważności.
9. Rezygnacja zgłoszona co najmniej 14 dni przed rozpoczęciem szkoleniu nie powoduje żadnych konsekwencji finansowych.
10. W przypadku rezygnacji z uczestnictwa w szkoleniu w terminie krótszym niż 14 dni i dłuższym niż 7 dni, Organizator:
a) zwraca 50% kwoty Zamawiającemu, który uiścił opłatę za uczestnictwo.
11. W przypadku rezygnacji z uczestnictwa w szkoleniu w terminie krótszym niż 7 dni wszelkie uiszczone za uczestnictwo opłaty nie podlegają zwrotowi.

Postanowienia końcowe
12. Wszelkie informacje dotyczące dokładnego miejsca odbywania się szkolenia Organizator prześle drogą elektroniczną.
13. Organizator dopuszcza możliwość uczestnictwa osób w zastępstwie osób, które zostały wskazane w formularzu zgłoszeniowym.
14. Organizator zastrzega sobie prawo zmiany podanego terminu szkolenia w przypadku, gdy z przyczyn losowych, wykładowca nie może prowadzić zajęć.
15. W razie, gdy szkolenie nie może odbyć się z powodu zbyt małej liczby uczestników lub z powodów niezależnych od Organizatora, Zamawiający zostanie o tym fakcie niezwłocznie poinformowany.
W powyższym przypadku zamawiający może:
- otrzymać zwrot całości dokonanej wpłaty
lub
- skorzystać z dowolnie wybranego przez siebie terminu szkolenia (w zależności od ilości wolnych miejsc) organizowanego przez Kalata Media Sp. z o.o. z zamówionego tematu.
Organizator nie ponosi jednak odpowiedzialności za inne, powstałe w tym przypadku szkody.

Początek strony