Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dalsze z niej korzystanie oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. W przypadku braku zgody niestety nie jesteśmy w stanie zagwarantować, że wszystkie funkcjonalności strony będą działać poprawnie. Ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w każdej chwili w opcjach swojej przeglądarki internetowej.

Strona główna Facebook  Twitter  Google+

Akademia Anna Kalata jest projektem szkoleniowym realizowanym przez firmę Kalata Media Sp. z o.o. Zakres szkoleń i warsztatów dotyczy szeroko rozumianego zdrowego stylu życia, dietetyki, motywacji, a także sztuki tworzenia, odkrywania talentów, promowania aktywności zawodowej i przedsiębiorczości. Program oparty jest na doświadczeniach Anny Kalaty, która dokonała wewnętrznej i zewnętrznej przemiany. Ofertę kierujemy zarówno do osób fizycznych, jak i do firm troszczących się o zdrowie i efektywność swojej kadry.

 

Misja

Misją projektu Akademia Anna Kalata jest przekazywanie wiedzy opartej na doświadczeniu, która umożliwi uczestnikom wsparcie we wszechstronnym rozwoju osobistym i zawodowym. Dostarczamy praktyczną wiedzę z zakresu psychologii, zdrowia, kreowania wizerunku oraz wiedzę biznesową. Skupiamy się na wartościach i etyce, promując aktywność zawodową oraz naturalne metody dbania o zdrowie, urodę i kondycję psychofizyczną. Uczestnicy naszej akademii w przyjaznej atmosferze mają szansę poznania nowych oraz doskonalenia już posiadanych umiejętności z wykorzystaniem, między innymi, wiedzy i filozofii Dalekiego Wschodu.

 

Wizja

Wizją Akademii Anny Kalaty jest oferowanie kompleksowych szkoleń i warsztatów wspierających rozwój wiedzy i umiejętności uczestników z uwzględnieniem ich indywidualnych potrzeb. Nasi trenerzy, wykładowcy i eksperci, wykorzystując najnowszą wiedzę psychologiczną oraz uwzględniając elementy dalekowschodniej filozofii, wspierają uczestników we wdrażaniu nowych umiejętności. Ceniąc wyzwania, staramy się dostarczać wiedzę na temat różnorodnych sposobów oraz innowacyjnych metod i rozwiązań wspierających uczestników w osiąganiu ich sukcesów osobistych i zawodowych.

Początek strony