Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dalsze z niej korzystanie oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. W przypadku braku zgody niestety nie jesteśmy w stanie zagwarantować, że wszystkie funkcjonalności strony będą działać poprawnie. Ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w każdej chwili w opcjach swojej przeglądarki internetowej.

Strona główna Facebook  Twitter  Google+

Czy widzisz piękno i styl u innych kobiet i zastanawiasz się, dlaczego nie czujesz go w Sobie?

Czy często łatwiej skupić Ci się na tym, czego nie masz, a nie dostrzegasz tego co masz?

Stajesz się bardziej dojrzała i z czasem trudno Ci zaakceptować swój wygląd i chciałabyś widzieć siebie inaczej, poczuć się znów elegancko i młodo?

 

Zapraszamy Cię na szkolenie, połączone z warsztatami wydobywania piękna z Twojej głębi, gdyż wiemy, że piękno leży w nas samych i dopiero wydobycie go powoduje, że kobieta może rozpoznać i wykreować swój nowy styl. Anna Kalata podczas spotkania opowie, jak pracowała nad własnym stylem i wizerunkiem po utracie 38 kg, aby wyglądać o kilkanaście lat młodziej niż przed metamorfozą. Natomiast nasi trenerzy, lekarze medycyny estetycznej, styliści, fryzjerzy i wizażyści pomogą Ci wykreować Twój własny, nowy i elegancki styl w zgodzie w Twoim wnętrzem. Świadomość faktu, że nosimy piękno w sobie daje siłę i moc, która jest siłą kobiecości.

 

DLA KOGO:

Program przeznaczony jest dla kobiet, niezależnie od wieku, które pragną zmiany w swoim wyglądzie oraz pragną zbudować swój nowy styl.

 

KORZYŚCI DLA UCZESTNIKA (CZEGO SIĘ NAUCZYSZ):

Uczestnicy nabędą wiedzę, jak szukać wewnętrznej siły, dzięki której będą kreować w zgodzie ze sobą swój nowy styl i wizerunek. Dowiedzą się jakie zabiegi i zasady dbania o twarz i ciało sprzyjać będą utrzymywaniu młodego wyglądu. Poznają zasady stylizacji wynikające z typów sylwetki. Dowiedzą się o nowych trendach w modzie i fryzjerstwie. Nauczą się sztuki makijażu i doboru kosmetyków.

 

MIEJSCE:

Warszawa

 

CZAS TRWANIA (program 3-dniowy):

piątek - godz. 17:00 - 21:00

sobota - godz. 9:00 - 21:00

niedziela - godz. 9:00 - 17:00

 

WIELKOŚĆ GRUPY:

od 12 do 15 osób

 

 

Sprawdź najbliższe terminy i zgłoś swój udział!

Początek strony