Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dalsze z niej korzystanie oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. W przypadku braku zgody niestety nie jesteśmy w stanie zagwarantować, że wszystkie funkcjonalności strony będą działać poprawnie. Ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w każdej chwili w opcjach swojej przeglądarki internetowej.

Strona główna Facebook  Twitter  Google+

Czy poszukujesz inspiracji do zmian?

Czy cele, które sobie stawiasz udaje Ci się wdrożyć w życie?

A może  brakuje Ci pomysłów na nową siebie?

Czy tracisz zapał do działania, do przeprowadzania zmian, choć na początku drogi masz go całe mnóstwo?

 

Zapraszamy Cię na program szkoleniowo-warsztatowy, który obejmuje spotkanie z Anną Kalatą. Uczestnicy poznają drogę Anny Kalaty do przemiany, a także jej praktyczne rady  dotyczące formułowania celu, planowania działań, a także jej motywatorów. W programie przewidziana jest sesja coachingowa z treningiem automotywacji, a także elementy filozofii dalekowschodniej z medytacją, jogą oddechu oraz jogą śmiechu. Nasi trenerzy wspierać będą uczestników w tworzeniu mapy marzeń oraz treningu pozytywnego myślenia, wykorzystując narzędzia coachingowe. Ponadto pokażemy Uczestnikom, jak odkrywać siebie poprzez taniec i ruch. Wsłuchując się w swoje ciało, poszukiwać będziemy w sobie wewnętrznej siły i mocy.

 

DLA KOGO:

Program przeznaczony jest dla kobiet, niezależnie od wieku, które pragną zmian w życiu osobistym lub zawodowym. Planują rozpocząć drogę do wewnętrznej i/lub zewnętrznej przemiany.

 

KORZYŚCI DLA UCZESTNIKA (CZEGO SIĘ NAUCZYSZ):

Uczestnicy nabędą wiedzę, jak formułować cele, budować mapę marzeń, aby dać sobie szansę na sukces. Zgłębią umiejętności potrzebne do tego, aby stać się swoim własnym coachem. Poznają techniki automotywacji, niezbędne do wytrwania w postanowieniach oraz nauczą się, jak odczuwać własne ciało i doświadczać radości wynikającej z odpowiedniego oddechu, ruchu i tańca.

 

MIEJSCE:

Warszawa

 

CZAS TRWANIA (program 3-dniowy):

piątek - godz. 17:00 - 21:00

sobota - godz. 9:00 - 21:00

niedziela - godz. 9:00 - 17:00

 

WIELKOŚĆ GRUPY:

od 12 do 15 osób

 

 

Sprawdź najbliższe terminy i zgłoś swój udział!

Początek strony