Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dalsze z niej korzystanie oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. W przypadku braku zgody niestety nie jesteśmy w stanie zagwarantować, że wszystkie funkcjonalności strony będą działać poprawnie. Ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w każdej chwili w opcjach swojej przeglądarki internetowej.

Strona główna Facebook  Twitter  Google+

Czy masz wrażenie, że w życiu mogłabyś robić coś innego, coś, co sprawiłoby Ci większą radość i satysfakcję?

A może nie masz pomysłu, nie wiesz jak chciałabyś pokierować rozwojem swojej kariery zawodowej?

Czy odkryłaś już swoje talenty?

A może brakuje Ci odwagi, aby zmienić swoją drogę zawodową?

 

Zapraszamy Cię na program szkoleniowo-warsztatowy, w którym Anna Kalata przedstawi jak organizowała swoje życie zawodowe po okresie intensywnej działalności politycznej. Natomiast nasi eksperci i specjaliści z zakresu doradztwa zawodowego pomogą odnaleźć Twoje pasje i talenty. Na tej bazie z uwzględnieniem Twoich marzeń, potrzeb i oczekiwań zawodowych wspierać Cię będą w budowaniu indywidualnej ścieżki kariery zawodowej. Nasi trenerzy pracować będą z Tobą nad umacnianiem wiary w siebie a także uruchamiać pozytywne myślenie, które jest niezbędne do osiągania sukcesów. Doradcy zawodowi zapoznają Cię z wzorami karier zawodowych a także niestandardowymi ścieżkami karier zawodowych dla kobiet, pomagającymi godzić obowiązki zawodowe i rodzinne.

 

DLA KOGO:

Program przeznaczony jest dla kobiet, niezależnie od wieku, które poszukują swojej ścieżki zawodowej.

 

KORZYŚCI DLA UCZESTNIKA (CZEGO SIĘ NAUCZYSZ):

Uczestnicy nabędą wiedzę jak zaplanować swój własny rozwój zawodowy zgodny z wewnętrznymi wartościami oraz posiadanymi zasobami. Dokonają analizy potencjałów, przekonań oraz własnych mocnych i słabych stron, co pomoże przy wyborze ścieżki kariery zawodowej.

 

MIEJSCE:

Warszawa

 

CZAS TRWANIA (program 3-dniowy):

piątek - godz. 17:00 - 21:00

sobota - godz. 9:00 - 21:00

niedziela - godz. 9:00 - 17:00

 

WIELKOŚĆ GRUPY:

od 12 do 15 osób

 

 

     Sprawdź najbliższe terminy i zgłoś swój udział!

Początek strony