Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dalsze z niej korzystanie oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. W przypadku braku zgody niestety nie jesteśmy w stanie zagwarantować, że wszystkie funkcjonalności strony będą działać poprawnie. Ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w każdej chwili w opcjach swojej przeglądarki internetowej.

Strona główna Facebook  Twitter  Google+

Nadchodzi lato i planujesz wakacje?

Marzysz o zmianie  figury, czasami nawet wyobrażasz sobie, jak mogłabyś wyglądać, gdyby udało Ci się schudnąć?

Czy próbowałaś wielu sposobów na pozbycie się zbędnych kilogramów?

Czy trudno było wytrwać w postanowieniach, bo nie wierzyłaś w efekty?

A może brakuje Ci motywacji i trudno Ci podjąć decyzję, by zmienić swój styl życia?

 

Zapraszamy Cię zatem na program szkoleniowo-warsztatowy, w którym Anna Kalata przedstawi sekrety własnej diety. Dowiesz się, że wszystko jest w Twojej głowie a nasi wybitni trenerzy  pomogą Ci zmieniać Twoje myślenie. Warsztat pozwoli  uwierzyć Tobie, że zasługujesz na, to by cieszyć się własnym wyglądem.

My wiemy, że jesteś w stanie osiągnąć swój cel i chcemy dodać Ci energii, byś wspólnie z nami i innymi kobietami uwierzyła w siebie! Nasi dietetycy pomogą Ci skonstruować własną dietę a specjaliści zapoznają z koncepcją zdrowia wg zasad  ajurwedy. Nie zabraknie również jogi oraz zestawu ćwiczeń modelujących sylwetkę.

 

DLA KOGO:

Program przeznaczony jest dla kobiet, niezależnie od wieku, które pragną zrzucić zbędne kilogramy. 

 

KORZYŚCI DLA UCZESTNIKA (CZEGO SIĘ NAUCZYSZ):

Uczestnicy nabędą wiedzę, jak pozytywnie formułować cel odchudzania by był możliwy do osiągnięcia. Zdobędą wiedzę jak budować własne myśli i przekonania oraz jak konstruować własną dietę, aby odchudzanie mogło być skuteczne i długotrwałe. Uczestnicy dowiedzą się również jakie zioła czy przyprawy warto mieć w kuchennej szafce.

 

MIEJSCE:

Warszawa

 

CZAS TRWANIA (program 3-dniowy):

piątek - godz. 17:00 - 21:00

sobota - godz. 9:00 - 21:00

niedziela - godz. 9:00 - 17:00

 

MAKSYMALNA WIELKOŚĆ GRUPY:

od 12 do 15 osób

 

 

Sprawdź najbliższe terminy i zgłoś swój udział!

Początek strony