Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dalsze z niej korzystanie oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. W przypadku braku zgody niestety nie jesteśmy w stanie zagwarantować, że wszystkie funkcjonalności strony będą działać poprawnie. Ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w każdej chwili w opcjach swojej przeglądarki internetowej.

Strona główna Facebook  Twitter  Google+

Program szkoleniowo-warsztatowy skierowany do kobiet, którego zakres został przygotowany z wykorzystaniem doświadczeń i praktyki Anny Kalaty, która zmieniła z sukcesem wszystkie obszary swojego życia. Całościowy program składa się z czterech weekendowych modułów, które odzwierciedlają drogę, jaką pokonała Anna Kalata do zbudowania nowej siebie. Uczestnicy programu mogą wybrać dowolny moduł zgodnie z indywidualnymi potrzebami, jednakże rekomendujemy w pierwszej kolejności wybór modułu KalataWAY - Kreacja i motywacja. Osiągnięcie sukcesu w każdej dziedzinie życia, winno być pochodną jasno określonego celu, nakreśleniu strategii działania oraz niezwykle silnej motywacji, na co kładziemy silny nacisk podczas warsztatów. Następnie można rozpocząć drogę do zmian, korzystając z wiedzy przekazywanej podczas kolejnych naszych modułów.

  

Moduł weekendowy obejmujący wiedzę z zakresu umiejętności formułowania celu, tworzenia strategii działania połączonej z treningiem automotywacji. Trening technik pozytywnego myślenia, budowanie mapy marzeń a także wydobywanie wewnętrznej siły i mocy stworzy solidną bazę do osiągania osobistych sukcesów. Techniki oddechowe, joga i taniec pomogą zachować wewnętrzną równowagę oraz wytrwałość w dążeniu do celu.

Dowiedz się więcej

 

Moduł weekendowy obejmujący solidny zakres wiedzy z zakresu dietetyki oraz zasad zdrowego odżywiania z uwzględnieniem ajurwedyjskiej filozofii życia. Kluczem do sukcesu jest wiara we własne możliwości oraz umiejętny dobór odpowiednich środków pozwalających osiągnąć założony cel. Warsztaty będą wspierały osoby w motywowaniu do działania, do wytrwania w postanowieniach.

Dowiedz się więcej

 

Moduł weekendowy obejmujący warsztaty pomagające wydobyć wewnętrzne i zewnętrzne piękno. Wiedzę z zakresu dbania o ciało przekazywać będzie lekarz medycyny estetycznej a trenerzy, stylistka, wizażystka i fryzjer pokazywać będą jak dokonać zmian, aby w zgodzie z własnym wnętrzem zbudować nowy wizerunek.

Dowiedz się więcej

 

Moduł weekendowy obejmujący coaching kariery. Trenerzy będą wspierać uczestników w wydobywaniu talentów oraz w poszukiwaniu ich własnej ścieżki zawodowej. Uczestnicy zdobędą wiedzę o zarządzaniu sobą w czasie a także odpowiedzą sobie na pytanie czy wykorzystując własny potencjał odnajdą się lepiej w pracy na etacie czy prowadząc własną firmę.

Dowiedz się więcej

 

Obejmuje 4 weekendowe moduły szkoleniowo-warsztatowe: kreacja i motywacja, dieta i fitness, piękno i styl oraz kariera.

 

Sprawdź najbliższe terminy i zgłoś swój udział!

Początek strony