Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dalsze z niej korzystanie oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. W przypadku braku zgody niestety nie jesteśmy w stanie zagwarantować, że wszystkie funkcjonalności strony będą działać poprawnie. Ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w każdej chwili w opcjach swojej przeglądarki internetowej.

Strona główna Facebook  Twitter  Google+

Ekonomista, polityk, przedsiębiorca, doradca gospodarczy. Ukończyła Wydział Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz studia doktoranckie w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Była doradcą Wicemarszałka Sejmu RP. W 2004 roku została Prezesem Zarządu Mazowieckiego Regionalnego Funduszu Pożyczkowego, a rok wcześniej Wiceprezesem Mazowieckiego Funduszu Poręczeń Kredytowych. W latach 2006-2007 pełniła funkcję Ministra Pracy i Polityki Społecznej, Przewodniczącej Komisji Trójstronnej ds. Społeczno-Gospodarczych oraz Członka Komisji Nadzoru Finansowego. W 2008 roku została Wiceprezesem Indyjsko-Polskiej Izby Gospodarczej z siedzibą w Warszawie. Prowadziła wykłady w Wyższej Szkole Informatyki, Zarządzania i Administracji. Obecnie jest Prezesem Zarządu Spółki Centrum Inicjatyw Gospodarczych i Zarządzania oraz Spółki Kalata Media.

 

W 2007 roku zainspirowana magią Indii dokonała nieprawdopodobnej przemiany. Schudła 38 kg, zbudowała nową ścieżkę kariery zawodowej, zmieniła styl i wizerunek, potrafi z sukcesem urzeczywistniać swoje marzenia. Udowodniła, że w życiu nigdy nie jest za późno na prawdziwe zmiany, a odwaga i konsekwencja w działaniu oraz umiejętne wytyczanie celów pozwalają osiągać zamierzone rezultaty.

 

Sformułowała 10 Reguł Kalaty, które towarzyszą jej każdego dnia, wspierając w działaniu i osiąganiu sukcesów.

 

 

 

Anna Kalata "PRZED" I "PO":

 

 

 

Chcesz skorzystać z wiedzy i doświadczenia Anny Kalaty, aby zmienić swoje życie?

KalataWAY to program szkoleniowo-warsztatowy skierowany do kobiet, którego zakres został przygotowany z wykorzystaniem doświadczeń i praktyki Anny Kalaty, która zmieniła z sukcesem wszystkie obszary swojego życia. Całościowy program składa się z czterech weekendowych modułów, które odzwierciedlają drogę, jaką pokonała Anna Kalata do zbudowania nowej siebie.

 

Dowiedz się więcej

Początek strony